Start Hot Policjant z regionu wicemistrzem Polski w brazylijskim Jiu-jitsu!

Policjant z regionu wicemistrzem Polski w brazylijskim Jiu-jitsu!

przez Nysa Hot

Aspirant sztabowy Krzysztof Babisz z Komendy Powiatowej Policji w Prudniku zdobył srebrny medal podczas XIX Mistrzostw Polski w brazylijskim Jiu-jitsu w Warszawie. Policjant od 12 lat trenuje sztuki walki i samoobrony. Funkcjonariusz na swoim koncie ma wiele sukcesów.

– W miniony weekend w Warszawie odbyły się XIX Mistrzostwa Polski w brazylijskim Jiu-jitsu w kimonach. W turnieju wystartowało około 2000 zawodników. W gronie startujących znalazł się aspirant sztabowy Krzysztof Babisz – na co dzień przewodnik psa służbowego z Komendy Powiatowej Policji w Prudniku. Funkcjonariusz startował w kategorii wagowej do 94,3 kilograma i spisał się wyśmienicie. Policjant reprezentujący barwy klubu UNITED KINGS Jiu-jitsu Prudnik, zajął w zawodach II miejsce w swojej kategorii – informuje prudnicka Policja.

– Policjant od ponad 12 lat trenuje sztuki walki i samoobrony. Od 10 lat specjalizuje się w brazylijskim Jiu-jitsu i regularnie startuje w zawodach.

Funkcjonariusz ma już na swoim koncie wiele sukcesów. Tylko w tym roku zdobył 2 brązowe medale XIII Mistrzostw Polski w Luboniu oraz srebrny medal podczas X Pucharu Polski także w Luboniu.

Foto: KPP w Prudniku 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź