Start sport Polonia Nysa się wzmacnia!

Polonia Nysa się wzmacnia!

przez Nysa Hot

Ciężka praca i sparingi. Tymi metodami Polonia Nysa z nowym trenerem ma udanie zainaugurować rundę wiosenną III ligi opolskiej. Klub w najbliższych dniach wzmocni kilku zawodników. Pierwszym nowym nabytkiem został Paweł Witsanko.

-Pochodzący z Ząbkowic Śląskich Paweł praktycznie całą swoją dotychczasową karierę spędził w klubie z Lubina, do którego trafił w wieku 13 lat. Nasz zawodnik po raz pierwszy pokazał się w Nysie w pierwszym tegorocznym sparingu z LZS Starowice i praktycznie od razu zyskał uznanie sztabu szkoleniowego. W dotychczasowych meczach naszej drużyny występował w środku pomocy i najprawdopodobniej na tej pozycji zobaczymy go w wiosennych spotkaniach Polonii. – informuje Polonia Nysa.

Jak mówi trener Polonii Nysa Marcin Jałocha, planowane transfery mają nie tylko wzmocnić rywalizację na pozycjach. Nowi gracze mają pomóc w utrzymaniu się w lidze. Jednym z priorytetów sztabu trenerskiego jest pozyskanie kolejnego bramkarza.

W kuluarach mówi się, że Polonię wzmocnią gracze m.in. z Hutnika Kraków, w którym Jałocha kiedyś pracował. W przerwie zimowej z klubem pożegnali się natomiast Tomasz Kowalczyk i Łukasz Chodyga.

Foto: Polonia Nysa

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź