Start Aktualności Polonię Nysa poprowadzi były reprezentant kraju

Polonię Nysa poprowadzi były reprezentant kraju

przez Nysa Hot

Kilka dni temu informowaliśmy, że Arkadiusz Bator nie będzie już trenerem nyskich piłkarzy. Wiemy kto został jego następcą. Polonię Nysa przynajmniej do końca sezonu poprowadzi Marcin Jałocha, były zawodnik m.in. Wisły Kraków i Legii Warszawa. 

-Nasz nowy trener ma za sobą bardzo ciekawą karierę zawodniczą, w czasie której zanotował m.in. 18 występów w pierwszej reprezentacji Polski oraz zdobył srebrny medal Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie. – informuje Polonia Nysa. 

49 -letni szkoleniowiec podpisał umowę do końca sezonu z opcją jej przedłużenia. Jego asystentem będzie Adrian Klakla, dotychczasowy trener juniorów młodszych Polonii. Marcin Jałocha karierę szkoleniowca rozpoczął jako trener młodzieży w Wiśle Kraków w 2003r.

– Na początku 2015 roku został asystentem pierwszego trenera w Sandecji Nowy Sącz, by rok później objąć samodzielnie rezerwową drużynę Wisły Kraków. Kolejnymi klubami w CV trenera Jałochy były jeszcze Kmita Zabierzów (2016-2017), Gdovia Gdów (2017) i Orzeł Piaski Wielkie (2017-2019). W lipcu tego roku wspólnie z Piotrem Świerczewskim objęli pierwszoligową Sandecję Nowy Sącz, którą utrzymali na drugim poziomie rozgrywkowym w kraju. – wylicza na swojej stronie internetowej Polonia Nysa. 

Foto: sandecja.pl

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź