Start sport Polska – Rosja w Nysie!

Polska – Rosja w Nysie!

przez Nysa Hot

O tym, że kadra narodowa zagra w Nysie mówiono już podczas udanego finału Futsal Masters 2018. Egzamin zdała nie tylko Hala Nysa, ale także nasi kibice. W nagrodę, już 3 lutego na żywo zobaczymy gwiazdy reprezentacji Polski i Rosji!

Wśród powołanych przez trenera naszej kadry zawodników znalazły się takie nazwiska jak Karol Czyszek, Dominik Solecki, Mikołaj Zastawnik, Bartłomiej Nawrat, czy Sebastian Leszczak – bohater ostatniego meczu Biało-Czerwonych z Belgią (7:2 dla Polski). Przeciwko nim Rosjanie wystawią najmocniejszy skład, z gwiazdą światowego formatu na czele, naturalizowanym Brazylijczykiem Ederem Lima. Liczymy na udany rewanż za remis w ostatnich Mistrzostwach Europy. Transmisję z meczu przeprowadzi prawdopodobnie Telewizja Polska.

Dzień wcześniej obie reprezentacje zagrają w Opolu. Bilety w cenie 10 zł dostępne będą od 28 stycznia. Dzieci i młodzież szkolna obejrzą mecz za darmo. To decyzja organizatora dwumeczu, Opolskiego Związku Piłki Nożnej. Szczegóły wydarzenia poznamy 23 stycznia podczas oficjalnej konferencji prasowej z udziałem prezesa OZPN, Tomasza Garbowskiego.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź