Start Aktualności Pomagamy Ukrainie. Zbiórka w Hali Nysa trwa cały czas

Pomagamy Ukrainie. Zbiórka w Hali Nysa trwa cały czas

przez Nysa Hot

W piątek w Hali Nysa ruszyła zbiórka niezbędnych rzeczy dla Ukraińców po rosyjskiej napaści. Zbiórka trwa cały czas, pomóc może każdy z nas.

Ledwie chwilę po opublikowaniu informacji w mediach społecznościowych i Nyskiej Kronice Filmowej, nysanie zaczęli przynosić na Sudecką łóżka polowe, śpiwory, poduszki, środki higieniczne czy żywność dla dzieci.

Niektórzy ludzie płakali i pytali jak jeszcze mogą pomóc w obliczu tej tragedii. Zbiórka trwa cały czas, włączyć się może każdy.

Punkt odbioru rzeczy dla UKRAINY w HALI NYSA, przy ulicy Sudeckiej 23 otwarty jest codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 19:00.

Najbardziej potrzebne są:
środki opatrunkowe, zwłaszcza na zranienia i oparzenia, koce termiczne, gazy jałowe, kompresy jałowe, opaski dziane, bandaże elastyczne, ampułki soli fizjologicznej, środki odkażające, rękawiczki jednorazowe, chusty opatrunkowe sterylne, opaski uciskowe, nożyczki do opatrunków, leki przeciwbólowe, strzykawki i igły w każdym rozmiarze, octenisept, pieluszki dla noworodków (do 7 kg), podpaski dla położnic (kobiet po porodzie).

W razie dodatkowych pytań w sprawie zbiórki, kontakt telefoniczny: tel. 667 630 400

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź