Start Hot Pomagamy Weronice

Pomagamy Weronice

przez Nysa Hot

Niedługo w wielu punktach miasta pojawią się plakaty i puszki, do których będziecie mogli wrzucać datki na pomoc chorej na mukowiscydozę Weronice. Liczymy na Wasze dobre serca i wsparcie 13-laki z Nysy.

Puszki są oklejane i zabezpieczane banderolą i już na dniach pojawią się w mieście. To kolejna akcja, której celem jest pomoc dziewczynce, na co dzień uczennicy SP 3 w Nysie. Wcześniej rodzina i przyjaciele Weroniki oraz liczni wolontariusze zorganizowali m.in. piknik miejski (zobacz relację), koncert w Schodkach i liczne zbiórki podczas wydarzeń kulturalnych. Wspólnie udało się uzbierać kilkadziesiąt tysięcy złotych, potrzeby są jednak kilkukrotnie wyższe. Mocno zachęcamy do wsparcia. Oficjalnie zarejestrowana w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji zbiórka publiczna organizowana jest przez komitet społeczny „Weź ze mną wdech – Nysa”.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź