Start Hot Pomóżmy ciężko choremu chłopcu z Nysy!

Pomóżmy ciężko choremu chłopcu z Nysy!

przez Nysa Hot

Już w najbliższą NIEDZIELĘ zapraszamy Was serdecznie do udziału w akcji charytatywnej dla ciężko chorego Wojtusia Szlachetki.

Wojtuś to wspaniały 4-letni wojownik, któremu choroba nie zdołała zabrać uśmiechu z twarzy. Choruje na chorobę genetyczną NF1 w wyniku której w jego główce utworzył się glejak nerwów wzrokowych. Pomimo operacji w styczniu tego roku guz całkowicie odebrał Wojtusiowi wzrok, a wynikiem powikłań pooperacyjnych na dzień dzisiejszy jest utrata możliwości chodzenia i inne kłopoty zdrowotne.

– Niestety w lipcu okazało się, że guz rośnie, więc obecnie Wojtuś poddawany jest chemioterapii. W związku z trudną sytuacją zdrowotną naszego synka potrzebujemy wsparcia finansowego na leki, środki higieniczne i opatrunkowe, sprzęt medyczny, rehabilitację, sprzęt rehabilitacyjny do używania w domu, przystosowania miejsca zamieszkania (pokoiku, łazienki) do nauki samodzielnego funkcjonowania, dodatkowej osoby do opieki, środków na dojazdy do szpitala. Będziemy wdzięczni za każde wsparcie! Dziękujemy! mówią rodzice Wojtusia, Magdalena i Dawid Szlachetka.

Cała Nysa jeździ na łyżwach w Niedzielę dla Wojtusia!

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź