Start Aktualności Popularne lokale na Bielawskiej do wynajęcia

Popularne lokale na Bielawskiej do wynajęcia

przez Nysa Hot

„Kochani. Do wynajęcia kawiarenka& winiarnia „C’est la vie” tel: 604501322 Ewa, 668006477-Irek. Zapraszamy do negocjacji” – takie ogłoszenie pojawiło się ostatnio w Internecie. Czy to koniec popularnych niegdyś lokali na Bielawskiej czy ktoś tchnie w nie nowe życie? Przekonamy się niebawem. 

Kawiarenka& winiarnia „C’est la vie” były swego czasu bardzo popularne. Warto dodać, że winiarnia obchodziła w zeszłym roku 20. urodziny! Niestety, obecnie ich los jest niepewny. Dotychczasowi właściciele szukają kogoś kto wynajmie lokale.

Kawiarenka& winiarnia „C’est la vie” były nie tylko miejscami spotkań przy kawce czy lampce wina, ale także odbywały się tam rozmaite kulturalne wydarzenie. Był to m.in. niedzielny quiz (jedyny taki w Nysie), koncerty czy spotkania autorskie. W ostatnim czasie odbył się tam m.in. koncert Kuby Kęsego czy literacki wieczór Małgorzaty Bobak Końcowej.

Czy pojawi się ktoś kto tchnie nowe życie w lokale na Bielawskiej? Liczymy, że tak i trzymamy kciuki.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź