Start Aktualności Poręczny i użyteczny fotelik samochodowy

Poręczny i użyteczny fotelik samochodowy

Zobacz funkcjonalny zestaw wykorzystujący szereg nowoczesnych technologii

przez Nysa Hot

Wybór użytecznego fotelika samochodowego, to jedno z większych wyzwań, ponieważ fotelik samochodowy kupuj się na wiele miesięcy, a nawet lat. Poza tym obecnie w sklepach dostępnych jest wiele akcyjnych i nowoczesnych modeli fotelików.

Fotelik samochodowy – bezpieczny i użyteczny

Decydując się na zakup, rodzice powinni skrupulatnie przemyśleć jakiego fotelika dokładnie poszukują i jakimi parametrami powinien się charakteryzować, jeśli chodzi o obsługę fotelika oraz wygodę dziecka. Wielu świeżo upieczonych rodziców upewnia się jakie fotelik ma zabezpieczenia, a także dodatkowe udogodnienia. Fotelik powinien posiadać atesty bezpieczeństwa inne ważne certyfikaty, jak i te dopuszczające fotelik do obrotu publicznego.

Britax Romer Baby Safe iSense, to nowoczesny fotelik dla dziecka. Posiada wiele udogodnień dla dziecka i rodzica. Jest to jedyny w swoim rodzaju fotelik samochodowy z wykorzystaniem oświetlenia wewnętrznego dla dziecka.

W foteliku znajdują się trzy typy różnych lampek tj: światła pomogą oświetlić dziecko podczas jazdy, przyda się kiedy dziecko skupia się na przeglądaniu książeczek. Światła montażowe fotelika pomogą oświetlić miejsca, podczas montażu fotelika, a także światła bezpieczeństwa.

Britax Romer Baby Safe iSense przede wszystkim dba o bezpieczeństwo kiedy dziecko przebywa wewnątrz fotelika, dba o komfort dziecka, zapewni też dziecku wygodną podróż i drzemkę przy pomocy automatycznego dopasowania odchylenia oparcia. Montaż fotelika przebiega przy pomocy specjalnych prowadnic fotelika, wtedy rodzic może być pewny, że dobrze zapiął swoje dziecko. Natomiast baza ISOFIX pomoże szybko wpiąć fotelik.

Dodatkowym atutem w foteliku Britax Romer jest funkcja łatwego sadzania dziecka i wysadzania, dzięki funkcji obrotowej na bazie i regulacja odchylenia nosidełka (baza dostępna jest poza fotelikiem). Wnętrze fotelika wyposażone jest w profilowaną, wygodną wkładkę dla noworodka, która dopasowuje się do drobnego maluszka. Zagłówek fotelika jak i kąt nachylenia są regulowane. Cały fotelik można dopasować do aktualnych potrzeb dziecka. Tapicerka fotelika nadaje się do czyszczenia w pralce.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź