Start Aktualności Poszukiwani kolejni pracownicy

Poszukiwani kolejni pracownicy

przez Nysa Hot

Bioagra SA, Pracodawca Roku 2019 Powiatu Nyskiego, nadal zwiększa obsadę Zakładu Produkcji Etanolu. Firma poszukuje pracowników m.in. do laboratoriów zbożowo-paszowego w związku ze zbliżającymi się żniwami kukurydzy i zwiększeniem produkcji.

Spółka, dzięki prowadzonej od kilku lat inwestycji, zwiększyła swoje moce produkcyjne. Obecnie firma wytwarza więcej etanolu i przyjmuje też więcej ziarna. Wykonuje w związku z tym znacznie więcej różnorodnych analiz. Dlatego rośnie obsada  laboratoriów, w których spółka wprowadziła nową organizację pracy, aby zwiększyć komfort pracowników.

 

– W tej chwili najwięcej stanowisk do obsadzenia oferuje laboratorium zbóż i paszy. Planujemy przyjęcie aż 10 osób na umowę zlecenia na okres wrzesień-listopad z możliwością przedłużenia umowy na kolejny kwartał. Od pracowników w laboratorium zbóż i paszy wymaga się wykształcenia zawodowego lub średniego, minimum 3 lat doświadczenia zawodowego, znajomości obsługi komputera oraz dokładności i rzetelności -mówi Mirosław Obarski z Bioagra SA.

 

Poszukiwani są także kolejni pracownicy m.in. do laboratorium chemicznego, działów utrzymania ruchu, logistyki i gospodarki magazynowej oraz produkcji. Zatrudnienie można znaleźć na różnorodnych stanowiskach, np. mechanik-hydraulik, pracownik magazynu wyrobów gotowych i ziarna, a także operator zautomatyzowanej linii produkcyjnej.

Bioagra SA otrzymała w zeszłym roku tytuł Pracodawcy Roku Powiatu Nyskiego w kategorii średnie i duże przedsiębiorstwo. Kapituła konkursu nagrodziła spółkę za wzrost zatrudnienia i pozytywne warunki pracy w firmie. Wzięła również pod uwagę prowadzone ostatnio inwestycje oraz działalność społeczną i charytatywną. Opisy stanowisk i adres do wysyłki CV można znaleźć na: www.bioagra.pl/kariera.

Powiązane artykuły

1 komentarz

Ilona 12 sierpnia 2020 - 00:17

Proszę o informację na priv

Komentarze niedostępne.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź