Start Na sygnale Potrącenie pieszego w Nysie. Poszkodowany trafił do szpitala

Potrącenie pieszego w Nysie. Poszkodowany trafił do szpitala

przez Nysa Hot

Dziś rano na przejściu dla pieszych przy ul. Jagiellońskiej w Nysie doszło do potrącenia mężczyzny. Poszkodowany trafił do szpitala. Na facebookowym profilu Święte Krowy Nysa opublikowano video, na którym widać całe zajście.

Do wypadku doszło po godz. 8.00. Mężczyzna prowadził rower, wszedł na przejście dla pieszych w pobliżu Nyskiej Energetyki Cieplnej, gdy nagle z impetem wjechał w niego samochód marki kia. Siła uderzenia była duża. Odrzuciła mężczyznę na kilkanaście metrów.

Na nagraniu widać jak kierowca kii wysiada, by sprawdzić co stało się z potrąconym mężczyzną. Wkrótce na pomoc poszkodowanemu rusza też kierowca innego samochodu.

Kią kierował 62-latek. W chwili wypadku był trzeźwy, podobnie jak potrącony mężczyzna, który został zabrany karetką do szpitala.

Wszystkie okoliczności tego zdarzenia wyjaśnia teraz Policja. Funkcjonariuszom będzie o tyle łatwiej, że w sieci krąży już film pokazujący całe zajście.

Zobacz zdarzenie na profilu Święte Krowy Nysa – Facebook

Foto: screen z video/ Święte Krowy Nysa/Facebook

Powiązane artykuły

1 komentarz

Dawid P 30 kwietnia 2021 - 21:33

Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890

Komentarze niedostępne.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź