Start Aktualności Potrzebujesz porady żywieniowej? Blueberry Diet służy pomocą

Potrzebujesz porady żywieniowej? Blueberry Diet służy pomocą

przez Nysa Hot

Odpowiednia dieta to podstawa nie tylko dobrego samopoczucia, ale też zdrowia. Odgrywa ważną rolę przy wszystkich chorobach. Czy wiesz, co może znaleźć się na talerzu pacjenta z Hashimoto czy celiakią, a czego absolutnie nie powinien jeść? Z odpowiedziami na te i wiele innych pytań możemy zwrócić się do dietetyka klinicznego Jagody Kłębek.

Dietetyk kliniczny, psychodietetyk oraz trener personalny Jagoda Kłębek stara się podchodzić holistycznie do każdego przypadku. Pomaga osobom, które chciałyby stracić nadprogramowe kilogramy, ale też tym, które muszą zmienić nawyki żywieniowe z powodu choroby.

Jagoda specjalizuje się w żywieniu dzieci i młodzieży, żywieniu kobiet w ciąży i karmiących, a także w pomocy osobom z chorobami autoimmunologicznymi. 

W gabinecie Blueberry Diet możemy też wykonać analizę składu ciała metodą bioimpedancji elektrycznej. To pozwoli określić m.in. poziom tkanki tłuszczowej, zawartość wody w organizmie czy nasz wiek metaboliczny. Co ciekawe, Jagoda pomaga także w zmianie złych nawyków myślowych i przy okazji obala sporo żywieniowych mitów.

Gabinet Blueberry Diet znajdziemy w Nysie na ul. Szopena 13/1. Co ważne, Jagoda udziela także porad online oraz prowadzi wizyty domowe.

Więcej informacji – Blueberry Diet – Jagoda Kłębek – Strona główna | Facebook

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź