Start Aktualności „Powiat nyski od kuchni”

„Powiat nyski od kuchni”

przez Nysa Hot

W świetlicy wiejskiej w Hajdukach Nyskich odbyło się spotkanie „Powiat nyski od kuchni”, podczas którego Zarząd Powiatu spotkał się z przedstawicielkami wszystkich Kół Gospodyń Wiejskich, które uczestniczyły w konkursach kulinarnych.

Spotkanie było okazją do podsumowania tych wydarzeń, a także podziękowania za możliwość poznania smacznego oblicza historii naszego regionu. Uczestników spotkania przywitali Andrzej Kruczkiewicz Starosta Nyski, Damian Nowakowski Wicestarosta Nyski, Joanna Burska – członek zarządu powiatu nyskiego oraz Zbigniew Karnaś, radny Rady Powiatu w Nysie. Wspólne rozmowy przy kawie pozwoliły na wymianę doświadczeń, uwag oraz podzielenie się swoimi pomysłami, które są realizowane w kołach, a także przepisami – informuje Starostwo Powiatowe w Nysie. 

Panie z KGW przygotowały na spotkanie również swoje sztandarowe potrawy. Tradycyjnie było pysznie i kolorowo. Popołudnie uświetnił fantastyczny występ Zespołu Pieśni i Tańca „Nysa” im. Czesława Orlopa.

Foto: Starostwo Powiatowe w Nysie

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź