Start Aktualności Powrót Wawryczuka

Powrót Wawryczuka

przez Nysa Hot

Przyglądamy się listom kandydatów do rady powiatu. W okręgu „1” z ramienia Prawa i Sprawiedliwości z „dwójką” kandyduje Kazimierz Wawryczuk. Jego pogram wyróżnia wspieranie budowy trzeciego mostu. Co jeszcze?

Wawryczuk ubiega się o fotel radnego, bo jego zdaniem w bieżącej kadencji było zbyt mało inicjatyw, zwłaszcza młodych radnych. Doświadczony samorządowiec choćby z dwóch kadencji za czasów Jolanty Barskiej, pamiętany jest m.in. z walki o budowę skateparku i stworzenie strefy Invest Park. Czy 64-latek z osiedla Słowiańska zdobędzie odpowiednią liczbę głosów? Zobaczymy, tymczasem program można znaleźć w krótkim spocie na Facebooku. Polecamy również wywiad z Pawłem Nakoniecznym dla naszego portalu (zobacz).

Wawryczuk powalczy o mandat m.in. Wincentym Gallą, Danielem Palimąką, Jolantą Barską, Adamem Fujarczukiem, Mirosławem Aranowiczem, czy też Bogdanem Wyczałkowskim i Czesławem Biłobranem.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź