Start Hot Powstało nowe centrum handlowe w regionie!

Powstało nowe centrum handlowe w regionie!

Premium Park w Lubrzy

przez Nysa Hot

Już jutro (28 października) w naszym regionie zostanie otwarte kolejne centrum handlowe. Mowa o Premium Park w Lubrzy. 

Inwestycja została zlokalizowana na skrzyżowaniu dróg krajowych do Prudnika, Nysy, Kędzierzyna Koźla i wojewódzkiej drogi do Opola. W obiekcie znajdziemy takie sklepy jak 4F, Biedronka, CCC, Deichmann, Diverse, Kaes, KIK, Martes, Monnari, Neonet, Pepco, Sinsay, Smyk, TEDi, Rossmann czy Young Reporter.

W obiekcie będą także restauracja, sklep zoologiczny i kantor. W ciągu najbliższych miesięcy mają zostać uruchomione także: punkt McDonald’s i sklep Bricomarché. Pojawi się również stacja paliw Shell.

Wielkie otwarcie centrum już jutro o godzinie 10:00. W czasie inauguracji można spodziewać się wielu atrakcji, w tym konkursów z nagrodami i niespodzianek dla najmłodszych.

Parking przy obiekcie został przygotowany na ponad 500 miejsc. Inwestorem jest Grupa Fortis Investments, a za budowę Premium Park w Lubrzy odpowiedzialna była spółka Adamietz ze Strzelec Opolskich. Firma odpowiadała wcześniej za powstanie pierwszej nyskiej galerii.

Foto: Premium Park/Facebook 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź