Start Aktualności Pożar biurowca Eko

Pożar biurowca Eko

przez Nysa Hot

Kilka zastępów straży pożarnej wysłano do gaszenia pożaru, jaki wybuchł 25 kwietnia, tuż przed rozpoczęciem pierwszej zmiany w nyskiej siedzibie popularnej sieciówki EKO. Pożar udało się szybko opanować. Trwa szacowanie strat.

Wielkie zaskoczenie czekało na pracowników biurowca przy Chodowieckiego 5, gdzie mieści się księgowość firmy EKO. Na posesji firmy zaparkowano kilka pojazdów straży pożarnej biorącej udział w akcji. Kolejne wozy oraz radiowozy policyjne czekały w odwodzie na parkingu. W środku trwało gaszenie, głównie dokumentacji, komputerów oraz wyposażenia biura, w którym wybuchł pożar. Przyczyna wybuchu nie jest znana. Pracujący na miejscu strażacy podejrzewają typowe dla tego typu przypadków zwarcie instalacji elektrycznej. Straty szacowane są na kilkanaście tysięcy złotych. Służby porządkowe jeszcze tego samego dnia pozwoliły pracownikom na powrót do pracy.   

fot. UM w Nysie

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź