Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 5 czerwca 2025 07:02
Ważne!
Reklama

Pożar w Nysie. Strażacy 8 godzin walczyli z ogniem

Pożar w Nysie. Strażacy 8 godzin walczyli z ogniem
To była bardzo pracowita noc dla nyskich strażaków. Prez blisko osiem godzin walczyli z pożarem, który wybuchł przy ul. Prądzyńskiego w Nysie.
- Dzisiaj około godziny 3 w nocy nasza jednostka została zadysponowana do pożaru budynku 3 piętrowego przy ulicy Prądzyńskiego. Po przybyciu na miejsce, strażacy zastali ogień na piętrze oraz poddaszu. Działania trwały do godziny 11 - informuje KP PSP w Nysie.

Budynek był niezamieszkały, nikt nie ucierpiał w pożarze. Z ogniem walczyło 10 zastępów PSP oraz OSP z gminy Nysa.

Foto: KP PSP w Nysie 
Reklama

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: xD ten to się nadaje do agitek pro-trzaskowskich jedynieData dodania komentarza: 3.06.2025, 17:20Źródło komentarza: Daniel Palimąka odznaczony za zasługi dla samorządu terytorialnegoAutor komentarza: GosiaTreść komentarza: Mam bardzo wrażliwą skórę i w moim przypadku lepszym rozwiązaniem okazała się metoda shr in motion w depilconcept. Zero dyskomfortu podczas zabiegów.Data dodania komentarza: 26.05.2025, 19:27Źródło komentarza: Depilacja laserowa – czy warto? Fakty i mity, które musisz znać!Autor komentarza: UfoTreść komentarza: Fajnie. Bezpieczniej.Data dodania komentarza: 16.05.2025, 22:33Źródło komentarza: Nowy posterunek nad Jeziorem Nyskim. Policjanci wodni gotowi na sezonAutor komentarza: TurystaTreść komentarza: A Muzeum w Nysie odwiedziło w ciągu roku Aż 5000 turystów :) czyli 12 dziennieData dodania komentarza: 16.05.2025, 16:49Źródło komentarza: Gotyk, renesans i tajemnice średniowiecznej Nysy – spacer z przewodnikiem już 23 majaAutor komentarza: AnonimTreść komentarza: W obecywaniu to platformersi są najlepsi, zobaczycie ten szpital jak świnia niebo.Data dodania komentarza: 13.05.2025, 06:57Źródło komentarza: 500 milionów na nowy szpital w NysieAutor komentarza: AnonimTreść komentarza: Najpierw musieliby lewacy zmienić art. 18 Konstytucji RP który mówi wyraźnie, że małżeństwo jest to związek kobiety i mężczyzny... koniec kropka. Konstytucji za którą wcześniejsza opozycja a dzisiaj rządzący byli gotowi umrzeć. Żenada.Data dodania komentarza: 8.05.2025, 15:29Źródło komentarza: Legalizacja związków partnerskich. Podzieliła Polaków na pół
Reklama
Reklama
Radio HOT NYSA