Start Hot Poznaliśmy muzyczne gwiazdy 50. Lata Kwiatów

Poznaliśmy muzyczne gwiazdy 50. Lata Kwiatów

przez Nysa Hot

Jubileuszowe 50. Lato Kwiatów potrwa cztery dni. Wśród muzycznych gwiazd zobaczymy m.in. Zespół Piękni i Młodzi i Kamila Bednarka.

Zaczynamy w czwartek, 29 czerwca na otmuchowskim rynku. Dla przybyłych gości zaplanowano projekcję filmu dotyczącego historii Lata Kwiatów oraz koncert. W piątek tradycyjnie imprezę otworzy barwny korowód. Nie zabraknie wystaw i stoisk tematycznych. Przybyli goście będą mieli do wyboru scenę w rynku lub przy Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Sandacz – mówi Jan Woźniak, Burmistrz Otmuchowa.

– W sobotę oprócz wydarzeń w mieście, zaprosimy Państwa do udziału w piknikach rodzinnych w Rysiowicach i Kijowie. Niedziela również będzie pełna atrakcji – gwiazda wieczoru to zespół Boney M. Pokaz pirotechniczny zakończy naszą imprezę – dodaje Woźniak.

Podsumowując – na czterech scenach wystąpią gwiazdy reprezentujące różne gatunki muzyczne. W tym roku zobaczymy m.in.: Zespół Piękni i Młodzi, Kamila Bednarka, After Party, Krzysztofa Daukszewicza, Andrzeja Cierniewskiego, EKT Gdynia, Baciary, Boney M.

Foto: Gmina Otmuchów 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź