Start Hot Pracodawca roku rekrutuje

Pracodawca roku rekrutuje

przez Nysa Hot

Zakład Produkcji Etanolu kontynuuje rekrutację na nowe stanowiska. Firma wybrana niedawno Pracodawcą Roku Powiatu Nyskiego zwiększa zatrudnienie aż o 40%. To efekt rozbudowy zakładu, który chce podwoić produkcję. Firma przez ostatnie lata na utrzymanie konkurencyjności na rynku europejskim zainwestowała pod Nysą blisko pół miliarda złotych.

1. MŁODSZY SPECJALISTA DS. GOSPODARKI MAGAZYNOWEJ

Bioagra SA poszukuje specjalisty ds. gospodarki magazynowej do pracy w Zakładzie Produkcji Etanolu, który mieści się pod Nysą. Wymagania – wykształcenie średnie oraz znajomość obsługi komputera w tym MS Office. Bioagra oferuje m.in. zatrudnienie na umowę o pracę, specjalistyczne szkolenia, możliwość nauki języka angielskiego i prywatną opiekę medyczną LUXMED. 

Więcej: https://bioagra.pl/wp-content/uploads/2019/10/M%C5%82odszy-Specjalista-ds.-Gospodarki-Magazynowej.pdf

oraz https://bioagra.pl/aktualne-oferty-pracy-w-bioagra-sa/  

2. OPERATOR ZAUTOMATYZOWANEJ LINII PRODUKCYJNEJ

Bioagra SA poszukuje operatora zautomatyzowanej linii produkcyjnej do pracy w Zakładzie Produkcji Etanolu, który mieści się pod Nysą. Wymagania – wykształcenie średnie oraz znajomość obsługi komputera w tym MS Office. Bioagra oferuje m.in. zatrudnienie na umowę o pracę, specjalistyczne szkolenia, możliwość nauki języka angielskiego i prywatną opiekę medyczną LUXMED. 

Więcej: https://bioagra.pl/wp-content/uploads/2019/11/og%C5%82oszenie-o-prac%C4%99-operator.pdf

oraz https://bioagra.pl/aktualne-oferty-pracy-w-bioagra-sa/  

3. ELEKTRYK-AUTOMATYK

Bioagra SA poszukuje pracownika na stanowisko elektryk-automatyk do pracy w Zakładzie Produkcji Etanolu, który mieści się pod Nysą. Wymagania – wykształcenie średnie techniczne oraz uprawnienia energetyczne do 15 kV, znajomość instalacji elektrycznych. Bioagra oferuje m.in. zatrudnienie na umowę o pracę, specjalistyczne szkolenia, możliwość nauki języka angielskiego i prywatną opiekę medyczną LUXMED. 

Więcej: https://bioagra.pl/wp-content/uploads/2019/11/Elektryk-automatyk-2.pdf

oraz https://bioagra.pl/aktualne-oferty-pracy-w-bioagra-sa/  

4. OPERATOR MAGAZYNU ZIARNA

Bioagra SA poszukuje pracownika na stanowisko operator magazynu ziarna do pracy w Zakładzie Produkcji Etanolu, który mieści się pod Nysą. Wymagania – wykształcenie średnie oraz znajomość obsługi komputera, mile widziana obsługa wózka widłowego lub ładowarki teleskopowej. Bioagra oferuje m.in. zatrudnienie na umowę o pracę, specjalistyczne szkolenia, możliwość nauki języka angielskiego i prywatną opiekę medyczną LUXMED. 

Więcej: https://bioagra.pl/wp-content/uploads/2019/10/Operator-Magazynu-Ziarna.pdf

oraz https://bioagra.pl/aktualne-oferty-pracy-w-bioagra-sa/

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź