Start Aktualności Pracownicy EKOM wciąż pracują

Pracownicy EKOM wciąż pracują

przez Nysa Hot
Praca pracowników EKOM-u w związku z koronawirusem nie jest ograniczona. Mieszkańcy regionu mogą na spokojnie wyrzucać śmieci. Zbiórki odpadów będą odbywać się normalnie.
 
Miejski Zakład Komunikacji wydzielił strefę bezpieczeństwa, która uniemożliwia kontakt z kierowcą i zamierza ograniczyć kursy niektórych linii. Nyski Dom Kultury oraz Hala Nysa odwołały wszystkie wydarzenia i zamknęły biura. PKS zawiesił wszystkie kursy, a AKWA kontaktuje się z petentami wyłącznie telefonicznie. Starostwo, Urząd Miejski, Sanepid, PUP oraz PCPR są zamknięte dla mieszkańców. Żadne zmiany nie zaszły jednak w spółce EKOM, odpowiedzialnej m.in. za wywóz odpadów komunalnych.
 
Oznacza to m.in., że odpady wciąż będą przyjmowane przez pracowników, a następnie wywożone na wysypiska. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej wciąż świadczy usługi, by mieszkańcy regionu, mimo niektórych ograniczeń, mogli bezpiecznie funkcjonować. 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź