Start Aktualności „Prosimy o pomoc dla naszego kochanego psiaka, który jest członkiem naszej rodziny” 

„Prosimy o pomoc dla naszego kochanego psiaka, który jest członkiem naszej rodziny” 

przez Nysa Hot

Piesek Diego od kilku miesięcy poważnie choruje. Potrzebna jest szczegółowa diagnostyka czworonoga we Wrocławiu. Właściciele proszą o pomoc finansową. 

Link do zbiórki – https://pomagam.pl/n3m43y

Opis zbiórki 

Nasz piesek to dwuipółletni amstaff który wabi się Diego. Obecnie jest ciężko chory. Przed chorobą był pełnym energii psem. Wszystko zmieniło się gdy byliśmy latem zeszłego roku na spacerze. Diego został wtedy bestialsko pogryziony przez innego biegającego bez smyczy psa. Niestety skończyło się to na wielu ranach które trzeba było zszyć. Od tamtego feralnego zdarzenia ze zdrowiem Diega jest coraz gorzej, częste biegunki i wymioty doprowadziły do dużego spadku wagi i zaburzeń wchłaniania się pożywienia przez co jest bardzo chudy, nic nie przybiera na wadze tylko traci. Od prawie 5 miesięcy jeździmy 3 razy w tygodniu na kroplówki, zastrzyki i leki, potrzebna też jest właściwa dieta dla niego co również jest kosztowne. Z wielu wykonywanych badań tj. badania krwi, RTG, USG, dalej nie udało się zdiagnozować właściwej choroby. Na ten moment lekarze podejrzewają IBD ( nieswoiste zapalenie jelit) lub inną chorobę która mógł przekazać tamten pies poprzez ugryzienia. Potrzebne jest dokładniejsze zdiagnozowanie naszego pupila we Wrocławiu, lecz nie jesteśmy w stanie pokryć sami wszystkich kosztów leczenia. Więc prosimy o pomoc dla naszego kochanego psiaka, który jest członkiem naszej rodziny.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłaconą złotówkę.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź