Start Hot Prowadził auto na totalnej bani. Miał 3 promile

Prowadził auto na totalnej bani. Miał 3 promile

przez Nysa Hot

W środę ( 6 września) po godzinie 23:15 dyżurny nyskiej Policji, został poinformowany, że pod bloki mieszkalne przy ul. Królowej Jadwigi w Nysie przyjechał najprawdopodobniej nietrzeźwy kierowca Mężczyzna miał wysiąść z auta chwiejnym krokiem.

– Na miejsce od razu został skierowany patrol Policji. W trakcie dojazdu do miejsca interwencji policjanci zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi ze zgłoszenia, który poruszał się chwiejnym krokiem. Mężczyzna rozpytany na okoliczność zgłoszenia, oświadczył że nie jeździł pojazdem, a w dniu dzisiejszym rozgrzewał silnik. Mundurowi w toku przeprowadzonych czynności ustalili, że mężczyzna jednak nie mówi prawdy i kierował samochodem osobowym marki toyota. Został przebadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Okazało się, że 35- letni mieszkaniec Nysy ma 2,93 promila alkoholu. Ponadto w pojeździe mężczyzny mundurowi ujawnili puste butelki po alkoholu – mówi st. sierż. Janina Rudkowska, p. o. oficera prasowego KPP w Nysie.

Mieszkaniec naszego miasta stracił prawo jazdy. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź