Start Lifestyle Prowokacje na Paderewskiego

Prowokacje na Paderewskiego

przez Nysa Hot

Kolejne spotkanie z Nyskim Salonem Literackim. Nyski Dom Kultury, Małgorzata Bobak-Końcowa oraz Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Nysie zapraszają na: „PROWOKACJE” Świderska Ossolińskiemu w/brew Ossoliński Świderskiej we fryz.

-Zapraszam na jedyny w swoim rodzaju wieczór, który odbędzie się w Nysie na Placu Paderewskiego 30 lipca o godzinie 18:00 – mówi nyska poetka Małgorzata Bobak-Końcowa.

-Nie zdajemy sobie sprawy, ale poezja dotyka nas na każdym kroku. Człowiek zwykle nie dostrzega tego, co jest najistotniejsze, a jedynie kojarzy suche fakty, ocenia, kalkuluje, klasyfikuje i przelicza. Poezja może nam pomóc w wyborach i odnajdywaniu zagubionych cząstek duszy. Pozwala na rozwój naszej osobowości, kiedy rozum wreszcie dopuści serce, aby swobodnie i właściwie odbierało świat. Poezja również bawi! O czym przekonamy się niebawem. – dodaje Bobak-Końcowa.

Występują: Teodozja Świderska i Wojciech Ossoliński
Prowadzenie: Małgorzata Anna Bobak-Końcowa
Wokal: Teodozja Świderska

Foto: Łukasz Burmiński

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź