Start Rozrywka Przeboje Queen w Nysie!

Przeboje Queen w Nysie!

przez Nysa Hot

Usłyszeć na żywo największe przeboje legendarnej grupy Queen – bezcenne! Taką okazję będziemy mieć już 20 października w Nyskim Domu Kultury.

Zespół Queen ma od lat wiernych fanów, do których dołączają kolejne pokolenia zakochanych w nieśmiertelnych hitach zespołu. Po sukcesie filmu „Bohemian Rhaposody” zainteresowanie twórczością brytyjskiej grupy jeszcze wzrosło. Już jesienią czeka nas niezwykły koncert łączący nieśmiertelną muzykę zespołu Queen z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna. Artyści zachwycają publiczność interpretacjami twórczości legendarnej grupy już od pięciu lat.

Zobaczymy dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części. W pierwszej, klasycznej, części koncertu zabrzmią utwory zróżnicowane stylistycznie, w wybiórczy sposób odzwierciedlające dyskografię zespołu – od pierwszych płyt z lat siedemdziesiątych aż po utwór „Let Me Live” z płyty wydanej w 1995 roku. Będą to premierowe opracowania, stworzone specjalnie na tę okazję przez Jana Niedźwieckiego, lidera zespołu Alla Vienna, na co dzień kontrabasistę Filharmonii Łódzkiej. Wszystko to w towarzystwie nastrojowego światła i klasycznego nagłośnienia. Druga część koncertu będzie istnym show w stylu zespołu Queen. Największe hity grupy zabrzmią w rockowych aranżacjach: gitara basowa zamiast kontrabasu, dynamiczne nagłośnienie, kolorowe światła… Na finał scenie pojawi się sam… Freddie Mercury (w tej roli Mariusz Ostrowski, aktor Teatru im. S. Jaracza w Łodzi lub Sebastian Machalski, aktor m.in. Teatru Capitol we Wrocławiu oraz Rampa w Warszawie) i wykona utwory „We Will Rock You”, „We Are The Champions”, “I Want To Break Free” oraz “Another One Bites The Dust”.

Początek koncertu w dniu 20.10.2019r. o godzinie 19:00. Wejście od godz. 18.30 
BILETY DO NABYCIA: TICKETMASTER, EMPIK, MEDIA MARKT, w cenie od 99 zł do 129 zł.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź