Start Aktualności Przed nami II Festiwal Winnic i Oliwy

Przed nami II Festiwal Winnic i Oliwy

przez Nysa Hot

Festiwal Winnic i Oliwy odbędzie się na dziedzińcu Muzeum Gazownictwa w Paczkowie w dniach 27-28 lipca 2024 r. W sobotę festiwal będzie otwarty od 12:00 do 00:00, a w niedzielę od 12:00 do 19:30.

Podczas festiwalu czeka  wiele atrakcji, w tym food trucki, regionalne winnice, sery regionalne, wędliny z dziczyzny, a także grecka oliwa i greckie wina. Dodatkowo, będzie można wziąć udział w interesujących wykładach i spotkać się z pisarką i podróżniczką Małgorzatą Meg Szumską, autorką „Uważnika. Przewodnika świadomego podróżowania”.

Podczas festiwalu odbędą się także spotkania z przewodnikami atrakcji turystycznych regionu.

W sobotni wieczór zapraszamy na Disco Summer Vibe Party pod nocnym niebem Paczkowa. Dla chętnych, po wcześniejszych zapisach, przewidziana jest również degustacja win greckich. Cena biletu wstępu dla osób dorosłych wynosi 10 zł od osoby. Dodatkowo zachęcamy do zwiedzenia Muzeum Gazownictwa, które w tych dniach będzie oprowadzać zwiedzających w godzinach otwarcia Muzeum. Bilet do Muzeum jest płatny dodatkowo. Festiwal towarzyszy Aeropiknikowi – Balonowemu Pucharowi Polski, co sprawia, że będzie to weekend pełen niezapomnianych wrażeń – informuje Muzeum Gazownictwa w Paczkowie.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź