Start Hot Przed nami imprezowy i muzyczny weekend!

Przed nami imprezowy i muzyczny weekend!

przez Nysa Hot

Będzie się działo w najbliższy weekend. Przed nami sporo ciekawych wydarzeń, zwłaszcza muzycznych. Sprawdzamy rozkład jazdy. 

Impreza w klimacie lat 80′ i 90′!

Po bardzo udanej domówce kubańskiej Yolo Gastro Bar idzie za ciosem i szykuje imprezę w stylu niezapomnianych lat 80′ i 90′. Świetna zabawa gwarantowana!

– Przyszedł czas na odświeżenie muzy z lat 80- tych i 90 -tych! Stylówka ubiorowa też mile widziana! Wbijajcie do Yolo! Wstęp wolny. Będą też bugsy, dogsy, pizzki . No i disco klasyk driny w promce – mówi Marcin Rogulski, właściciel Yolo Gastro Bar. 

Impreza odbędzie się w najbliższy piątek, 14 lipca. Początek o godz. 20.00.

Adres: Skorochów 200b

Jubileuszowa KROPKA

Przed nami XV jubileuszowa edycja Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Turystycznej KROPKA. 

4 dni, 2 sceny i aż 5 koncertów z 30 w sumie wykonawcami – tak w skrócie przedstawia się Międzynarodowy Festiwal Piosenki Turystycznej „Kropka”, który po raz 15. odbędzie się w pięknej scenerii lasu bukowego w perełce Gór Opawskich – w Głuchołazach.

Głuchołazy na kilka dni zamienią się w stolicę miłośników utworów znanych z górskich szlaków oraz wypraw żeglarskich. Wstęp wolny!

Noc otwartych atrakcji w Bastionie

4 lipca o godz. 20:00 czeka nas” 𝐍𝐨𝐜 𝐨𝐭𝐰𝐚𝐫𝐭𝐲𝐜𝐡 𝐚𝐭𝐫𝐚𝐤𝐜𝐣𝐢 𝐰 𝐁𝐚𝐬𝐭𝐢𝐨𝐧𝐢𝐞 „! W programie: zwiedzanie „Strefy Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności”, zwiedzanie multimedialnej trasy turystycznej o Twierdzy Nysa, pokazy filmów vr z nowością – „Ms. Piłsudski. Podwodna misja” (pokazy dla osób od 13 roku życia).

Będą także konkursy z nagrodami dzięki współpracy z Centrum Nauki Kopernik! Do wygrania wejściówki do Centrum Nauki Kopernik i Planetarium Centrum Nauki Kopernik.

Kolejny koncert na Placu Paderewskiego

Tym razem wystąpi zespół Kawa z Mlekiem. Początek o godz. 18.00.

Młode, utalentowane, nietuzinkowe i piękne dziewczyny znów oczarują publiczność swoimi głosami i kompozycjami.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź