Start Hot Przed nami niesamowicie imprezowy weekend!

Przed nami niesamowicie imprezowy weekend!

przez Nysa Hot

W najbliższy weekend grzechem byłoby siedzieć w domu. Przed nami dwie imprezy, które zawsze przyciągają tłumy chętnych – Lato Kwiatów i Grand Prix International JETSKI. W ten weekend czeka nas także pierwszy letni koncert na Placu Paderewskiego. 

Lato Kwiatów 29.06 – 02.07

Już w czwartek rozpocznie się wyjątkowa, jubileuszowa 50. edycja Lata Kwiatów. Dla przybyłych gości zaplanowano projekcję filmu dotyczącego historii Lata Kwiatów oraz koncert. W piątek tradycyjnie imprezę otworzy barwny korowód. Nie zabraknie wystaw i stoisk tematycznych. Przybyli goście będą mieli do wyboru scenę w rynku lub przy Ośrodku Wypoczynkowo-Szkoleniowym Sandacz.

Niedziela również będzie pełna atrakcji – gwiazda wieczoru to Sheyla Bonnick Sounds of Boney M. Naszą imprezę zakończy pokaz pirotechniczny – mówi Jan Woźniak, Burmistrz Otmuchowa. 

Podsumowując – na czterech scenach wystąpią gwiazdy reprezentujące różne gatunki muzyczne. W tym roku Otmuchów będzie gościć m.in.: Zespół Piękni i Młodzi, Kamila Bednarka, After Party, CamaSutrę, Jerzego Kryszaka, Krzysztofa Daukszewicza, Andrzeja Cierniewskiego, EKT Gdynia, Baciary, Sheyla Bonnick Sounds of Boney M. i wiele innych.

Ponadto, podczas wydarzenia będzie można podziwiać dywany kwiatowe (Kino Podzamcze) oraz pokazy rycerskie na dziedzińcu otmuchowskiego zamku.

Grand Prix International JETSKI 01-02.07

To będzie kolejny niezapomniany weekend nad Jeziorem Nyskim. Ośrodek Rekreacji AKWA Marina i Jest Ski Nysa zapraszają na kolejne Grand Prix International JETSKI.

Będzie show, energia i niesamowity klimat! Zobaczymy m.in. wyścigi po torze równoległym oraz amatorskie wyścigi łodzi motorowych.

To impreza, która cieszy się wielką popularnością wśród miłośników szybkich maszyn i ryku silników. W ostatnich latach wydarzenie przyciągało na plażę Jeziora Nyskiego prawdziwe tłumy.

Oprócz wyścigów i sportowych emocji czekają nas także efektowny pokaz laserów, pokaz muzyczno-taneczny i zabawa na plaży przy dobrej muzyce.

Letni koncert na Paderewskiego 02.07

Przez całe wakacje na Placu Paderewskiego będą odbywać się koncerty. Poznaliśmy już repertuar na lipiec i sierpień. 2 lipca, na otwarcie cyklu wystąpi Mikołaj Chojecki.

Muzyka będzie różnorodna, wystąpią m.in. utalentowani młodzi wokaliści z naszego regionu. Swoje umiejętności zaprezentują m.in. Natalia Cwajna, Miriam Szlempo, Zespół Wokalny Hajduki Nyskie, czy zespół Kawa z Mlekiem.

27 sierpnia czeka nas zakończenie lata w rytmach disco polo. Koncerty będą zaczynać się zawsze o godz. 18.00. Organizatorami są Gmina Nysa i Nyski Dom Kultury.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź