Start Aktualności Przed nami Wojewódzkie Obchody Święta Policji

Przed nami Wojewódzkie Obchody Święta Policji

przez Nysa Hot

W tym roku Wojewódzkie Obchody Święta Policji odbędą się 19 lipca w Prudniku. Główne uroczystości rozpoczną się na Rynku o godzinie 11.30, a piknik policyjny około godziny 13.00.

W części oficjalnej weźmie udział m.in. członek zarządu województwa Szymon Ogłaza. Policja oprócz części oficjalnej zachęca do udziału w festynie na Stadionie Miejskim. Wśród atrakcji między innymi bieg „na fotoradar”, pojazdy policyjne, pokaz tresury psów służbowych, symulator dachowania i zderzenia, konkurs plastyczny, wata cukrowa oraz wiele innych atrakcji.

W związku z organizacją obchodów w godzinach 7.00 – 14.00 w centrum Prudnika dojdzie do zmiany w organizacji ruchu. Rynek zostanie całkowicie wyłączony z ruchu wraz z zakazem pozostawiania pojazdów.

Zakaz parkowania obowiązywał będzie także na ul. Ratuszowej oraz Placach: Szarych Szeregów i Farnym. Natomiast piesi będą mogli poruszać się chodnikami oraz wyznaczonymi przejściami. Dlatego zwracamy się do Państwa o pozostawienie swoich pojazdów w dniu 18 lipca br. w godzinach wieczornych poza strefą wyłączoną z ruchu.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź