Start Aktualności Przedstawicielka naszego regionu wygrała telewizyjny talent show!

Przedstawicielka naszego regionu wygrała telewizyjny talent show!

przez Nysa Hot

Wokalnych talentów w naszym regionie nie brakuje. Po raz kolejny przekonaliśmy się o tym wczoraj. Polsat wyemitował finałowy odcinek programu „The Four. Bitwa o sławę.” W pierwszej edycji muzycznego show zwyciężyła Magdalena Meg Krzemień, wokalistka pochodząca z Niemodlina.

Artystka coraz śmielej poczyna sobie na rynku muzycznym. Jej najnowszy numer „Światło” możemy usłyszeć w rozgłośniach radiowych. Zresztą, Magdalena ma spore doświadczenie także w pracy za mikrofonem radiowym. Prowadzi dwie audycje w Radio Opole – „Dobre Granie Ekstra” i „Set Meg”.

Wokalistka zachwyca swoim mocnym głosem i charakterystyczną barwą, nie można także odmówić jej charyzmy na scenie. W finale muzycznego show telewizji Polsat oczarowała jurorów i licznie głosujących na nią widzów m.in. brawurową interpretacją  przeboju  „Earth Song” Michaela Jacksona.

Magdalena za zwycięstwo otrzymała czek o wartości 100 tysięcy złotych. Dodajmy, że wokalistka ma na swoim koncie także spory sukces w innym muzycznym show. W VIII edycji „The Voice of Poland” dotarła aż do półfinału.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź