Start Aktualności Przejedź się driftowozem i wesprzyj akcję dobroczynną!

Przejedź się driftowozem i wesprzyj akcję dobroczynną!

przez Nysa Hot

Moto-Otmuchów zaprasza na wydarzenie pn. „Driftem dla Strażaka”. Impreza charytatywna odbędzie się w najbliższą sobotę (6 sierpnia), w godzinach 10.00-16.00 na placu po cukrowni w Otmuchowie.

Podczas wydarzenia będzie można przejechać się „driftowozem”, obejrzeć pokaz strażacki, pobawić się w pianie, zrobić warkoczyki oraz zjeść pyszne jedzenie przygotowane przez KGW w Kałkowie.

– Celem kwesty jest zakup protezy nogi i sfinansowanie rehabilitacji dla naszego Przyjaciela i Prezesa OSP w Wójcicach, druha Tadeusza Zabłockiego, który w wyniku choroby w 2021 r. stracił nogę – informują organizatorzy wydarzenia.

– Przez 50 lat Tadeusz był bardzo aktywnym członkiem OSP i bezinteresownie niósł pomoc wszystkim, którzy jej potrzebowali. Trudno jest znaleźć miejscowość w gminie Otmuchów w której dh. Tadeusz nie pomagał potrzebującym.

Brał również udział w działaniach prowadzonych na terenie sąsiednich gmin oraz w gaszeniu pożarów lasów w rejonach Kuźni Raciborskiej i Chrzelic.

– Obecnie po długotrwałym leczeniu jest iskierka nadziei, by Tadeusz mógł powrócić do pełnej sprawności oraz dawnej działalności w OSP, dlatego zwracamy się z apelem o Państwa pomoc. Jeśli nie możecie Państwo z jakichś przyczyn pojawić się na wydarzeniu, załączamy link do zbiórki internetowej:

https://zrzutka.pl/uhb2xa 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź