Start Aktualności Przejedź trasę rowerem elektrycznym

Przejedź trasę rowerem elektrycznym

przez Nysa Hot

To wydarzenie, którego pasjonaci wypraw rowerowych z pewnością nie mogą przegapić. W pierwszy weekend sierpnia (1-2.08) w Muszli Leśnej w Głuchołazach stanie rowerowe miasteczko marki Specialized Bicycles. Będzie można nie tylko zobaczyć jednoślady, ale też przetestować je na malowniczych górskich trasach.

Wydarzenie pod nazwą It’s You Only Faster będzie trwać dwa dni. Zarówno w sobotę jak i w niedzielę rozpocznie się o godz. 10:00 i potrwa do  godz.17:00. Ostatnie wypożyczenia rowerów zaplanowano na godz. 16:00.

Wszyscy którzy ukończyli 18 lat wypożyczą jednoślady za darmo. Osoby niepełnoletnie będą mogły testować rowery pod nadzorem opiekunów prawnych. Wypożyczenie sprzętu nastąpi po podpisaniu umowy. Do tego konieczne będą dwa dokumenty tożsamości ze zdjęciem. Testy odbywają się wyłącznie w kasku rowerowym. Organizator dysponuje pedałami platformowymi, Shimano SPD i Shimano SPD SL. Jeżeli używacie innych pedałów zatrzaskowych, organizator prosi o zabranie ich ze sobą. Należy mieć ze sobą także maseczki ochronne i rękawiczki. Wszystkie rowery będą dezynfekowane po każdym wypożyczeniu.

Co ważne, organizator nie prowadzi wcześniejszych zapisów ani rezerwacji rowerów. Wszystko będzie działać na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy”.

Foto: UM Głuchołazy

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź