Start Sport Przekrocz swoje możliwości!

Przekrocz swoje możliwości!

przez Nysa Hot

Pewnie nie raz słyszeliście o tym, że nasze ciało i umysł posiadają niemal nieograniczone możliwości. Już w najbliższą sobotę (6 kwietnia) będziecie mieli okazję przekonać się, że to prawda. Klub Nikko Sports Fight Gym Nysa zaprasza na pierwsze w regionie warsztaty z technik treningowych „Ido Portal Method”. Dzięki nim poznacie inną filozofię, inną metodykę, a także zupełnie inne podejście do aktywności.

Warsztaty poprowadzi Mirosław Jurczak, założyciel Wschodniej Siły, ale przede wszystkim pasjonat różnych form ruchu.  – Warsztaty Move Poland to inna definicja aktywności, to spojrzenie, które wybiega w przyszłość. Nie każdy to zrozumie, nie każdy jest na to gotowy. Sprawdź jaki sprawny jesteś, jak czujesz i sterujesz swoim ciałem, jaką siłę realnie dysponujesz, a tym samym jakim sportowcem/człowiekiem jesteś, ale przede wszystkim, kim możesz się stać?  Gwarantuję Ci, że te warsztaty to najlepsza Twoja inwestycja – zapewnia Jurczak.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu prezentującego opisywane warsztaty. Trzeba przyznać, że działa na wyobraźnię.

Warsztaty „Ido Portal Method” już w najbliższą sobotę (6 kwietnia) od godziny 10.00 w klubie Nikko Sports Fight Gym Nysa na ul. Racławickiej (w budynku dworca PKP).

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź