Start Hot Przeżyj prehistoryczną przygodę! Świetna zabawa gwarantowana

Przeżyj prehistoryczną przygodę! Świetna zabawa gwarantowana

przez Nysa Hot

Serdecznie zapraszamy wszystkich spragnionych dobrej zabawy w klimatach prehistorycznych na Drugi Piknik Archeologiczny, który będzie miał miejsce w Juraparku w Krasiejowie w dniach 25-26 czerwca. Dla celów pikniku zostanie zbudowana rekonstrukcja paleolitycznej wioski wraz z mieszkańcami.

Będziemy mogli zobaczyć sceny z codziennego życia ludzi sprzed kilkunastu tysięcy lat. Ludzie epoki lodowcowej pokażą wszystkim chętnym jak wykonywali narzędzia z krzemienia i rogu, jak szyli ubrania, rozniecali ogień i gotowali swoje posiłki z naturalnych składników jakie można było zdobyć w zamierzchłych czasach.

Wszystkie te atrakcje będą odbywały się w rytmie  mistycznych dźwięków didgeridoo – specjalnie na tę okazję przyjadą osoby będące wirtuozami tych antycznych instrumentów. Każdy chętny będzie mógł wziąć udział w warsztatach archeologicznych prowadzonych przez grupę Praosda Rydno i naszych.

Te oraz wiele innych atrakcji na pewno sprawią, że przygody jakie przeżyjecie na Pikniku Archeologicznym zapamiętacie na zawsze. Zapraszamy gorąco i prehistorycznie!

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź