Start Aktualności PSZOK przyjmuje odzież i obuwie

PSZOK przyjmuje odzież i obuwie

przez Nysa Hot

Letnie porządki w PGK EKOM. Tym razem spółka komunalna „posprzątała” na własnym podwórku. Mowa o wygospodarowaniu miejsca na nowe kontenery na odzież i obuwie, które zostały ustawione w Punktach Selektywnej Zbiórki Odpadów.

PSZOK-i w Gminie Nysa

Popularne PSZOK-i spółka prowadzi przy ul. Saperskiej 5 oraz ul. Piłsudskiego 61. Na co dzień korzystają z nich choćby mieszkańcy, którzy na własną rękę chcą pozbyć się większej ilości niepotrzebnych rzeczy. Oddając odzież, pamiętajmy o prawidłowej segregacji. Usługa nie jest nowa, ale za to pojawiły się nowe, estetyczne pojemniki.

EKOM przymierza się również do zakupu kolejnej śmieciarki. Wymiana wysłużonego taboru to jeden z priorytetów zarządu spółki. Na ulicach miasta można również zauważyć pojazdy elektryczne należące do spółki, wykorzystywane przy drobnych pracach porządkowych oraz przy opróżnianiu koszy ulicznych.

 

O tym, co dokładnie robi EKOM dowiemy się również z oficjalnego konta na Facebooku >>> link

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź