Start Edukacja Puchar i medale za II miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski

Puchar i medale za II miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski

przez Nysa Hot

Wiceprezes Zarządu Głównego AZS ds. upowszechniania kultury fizycznej – Tomasz Wróbel, wręczył puchar, dyplom i medale za zajęcie wysokiego II miejsca dla AZS PWSZ Nysa w roku akademickim 2019/2020 w kategorii Wyższych Uczelni Zawodowych Akademickich Mistrzostw Polski.

Wyróżnienia odebrali Rektor PWSZ w Nysie, prof. Przemysław Malinowski, członkowie Zarządu AZS PWSZ Nysa, prezes Zbigniew Szlempo, wiceprezes Roman Palacz (Dziekan Wydz. Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej), Zbigniew Jankowski oraz Adam Wrona i Marcin Dykta (wykładowcy na kierunku psychofizyczne kształtowanie człowieka).

To była z pewnością najdłuższa rywalizacja sportowa w historii AMP. Z powodu pandemii cykl rozgrywek został zawieszony wiosną i przeniesiony na rozpoczęty już rok akademicki 2020/2021.

Studenci startujący na ergometrze wioślarskim oraz przełajowcy przyczynili się najbardziej do sukcesu AZS PWSZ Nysa w XXXVII edycji Akademickich Mistrzostw Polski.

Zobacz takżePaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź