Start Aktualności Punkty świadczenia nocnej i świątecznej opieki medycznej OTWARTE

Punkty świadczenia nocnej i świątecznej opieki medycznej OTWARTE

przez Nysa Hot
Polska żyje informacjami o rozprzestrzenianiu się koronawirusa, jednak mieszkańcy wciąż potrzebują porad lekarskich na inne choroby. Specjaliści wciąż przyjmują w poradniach, choć zmieniają się zasady.
Mimo wprowadzenia stanu zagrożenia epidemicznego, mieszkańcy regionu wciąż mogą korzystać z opieki medycznej. W Prudniku, Nysie oraz Opolu otwarte są punkty świadczenia nocnej i świątecznej pomocy, w której chorych przyjmują lekarze. Dla bezpieczeństwa personelu oraz pacjentów wprowadzono jednak zmiany.
Zaleca się korzystanie z pomocy medycznych tylko w pilnych sytuacjach. Ograniczone wizyty w poradni powinny być w przypadku, gdy poradę możemy uzyskać telefonicznie lub gdy nasza wizyta może poczekać.
 
Korzystajcie Państwo z porad telefonicznych. Mogą one przynieść o wiele więcej korzyści niż pobyt w przychodni. W ten sposób będziecie mogli uzyskać receptę, skierowanie lub nawet zwolnienie lekarskie.
W Nysie lekarze przyjmują na ulicy Bracka 1/ Celna 2. Z poradnią można skontaktować się telefonicznie pod nr 77 887 21 26. W najbliższych tygodniach warto także korzystać z e – recept i wychodzić do aptek tylko po niezbędne leki. 
fot. pixabay

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź