Start Aktualności PWSZ w Nysie będzie współpracować z Zespołem Szkół Ekonomicznych w Brzegu

PWSZ w Nysie będzie współpracować z Zespołem Szkół Ekonomicznych w Brzegu

przez Nysa Hot

Umowę o wzajemnej współpracy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie z Zespołem Szkół Ekonomicznych w Brzegu podpisali JM Rektor, dr inż. Przemysław Malinowski, prof. PWSZ w Nysie oraz Dyrektor ZSE mgr Małgorzata Mianowany-Małecka. Przy podpisaniu umowy był także: Prorektor do spraw nauki i rozwoju dr Tomasz Drewniak, prof. PWSZ w Nysie.

Mając na uwadze dobro młodzieży i jej wszechstronny rozwój, obie strony wyraziły wolę współpracy opartej na wspieraniu i wzbogacaniu procesu dydaktycznego w Zespole Szkół Ekonomicznych w Brzegu, w celu pobudzenia samodzielności i aktywności młodego człowieka w zdobywaniu kolejnych umiejętności i wyborze dalszej drogi kształcenia.

W ramach współpracy realizowane będą również m.in. wykłady przez nauczycieli akademickich w ZSE w Brzegu (np. w ramach dni otwartych szkoły czy spotkań z rodzicami) oraz realizacja wspólnych projektów.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź