Start Aktualności PWSZ znów coś kręci

PWSZ znów coś kręci

przez Nysa Hot

Na nyskiej PWSZ rozpoczęto rekrutację na nowy rok akademicki. Uczelnia jak zwykle ma do zaoferowania swoim studentom wiele ciekawych kierunków. Kandydaci mają do wyboru 12 kierunków i ponad 20 specjalności. Sprawdzamy, co słychać na uczelni z pomysłem i weryfikujemy plotkę, czy ponownie zaskoczy spotem emitowanym w jednej z ogólnopolskich stacji.

Nyska uczelnia stawia na specjalności, które pozwolą na szybkie podjęcie pracy po zakończeniu studiów. To od lat dobry sposób na utrzymanie spadającej w całej Polsce statystki przyjęć na małe uczelnie. Już kilku lat temu sposobem na niż demograficzny była ogólnopolska kampania w telewizji publicznej przed wieczornymi wiadomościami, dzięki której wiele młodych osób pierwszy raz usłyszało o naszym mieście. Po ostatniej aktywności na dziedzińcu jednego z instytutów, możemy śmiało wnioskować, że nyska alma mater już niebawem zaskoczy nowym profesjonalnym spotem promocyjnym. Choć scenariusz trzymany jest w tajemnicy, ekipa filmowa widziana była nad jeziorem, w centrum miasta oraz na Obrońców Tobruku. Czekamy na efekty i tysiące nowych studentów w Nysie. 

 

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź