Start Aktualności Radny Łukasz Bogdanowski ma koronawirusa

Radny Łukasz Bogdanowski ma koronawirusa

przez Nysa Hot

Rośnie liczba zakażonych koronawirusem, wydłuża się także lista samorządowców, którzy muszą zmagać się z chorobą. Powoli dochodzi do siebie burmistrz Nysy Kordian Kolbiarz, który w wywiadzie dla Nyskiej Kroniki Filmowej przestrzegał przed bagatelizowaniem zagrożenia. Za pośrednictwem mediów społecznościowych o chorobie poinformował też radny rady miejskiej, Łukasz Bogdanowski.

– Od tygodnia przechodzę infekcje, która zdrowo daje popalić. Od delikatnego bólu głowy, po potężny ból klatki piersiowej i problemy z oddychaniem. Uważajcie na siebie i w sposób szczególny dbajcie o osoby starsze i obciążone. – apeluje Łukasz Bogdanowski. – Mam zaburzony zmysł smaku i węchu kompletnie je tydzień temu straciłem. (…) Dbajcie o siebie!

Łukasz Bogdanowski to kolejny samorządowiec, który otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Z Covid 19 zmaga się wspomniany już burmistrz Nysy Kordian Kolbiarz. Choroba nie ominęła też innych włodarzy miast z naszego regionu. Wśród ozdrowienców jest m.in. burmistrz Paczkowa Artur Rolka.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź