Start Sport Rajd pojazdów zabytkowych

Rajd pojazdów zabytkowych

przez Nysa Hot

Oława, Żywiec, Karpacz i Nysa – co łączy te 4 miasta? Wszystkie w tym roku będą gościć uczestników II Rajdu Koguta. To niepowtarzalna szansa na zobaczenie z bliska niemal 100 pojazdów zabytkowych. Uczestników czeka 600 km zabawy.

II Charytatywny Oławski Rajd Koguta ma na celu nie tylko dobrą zabawę, integrację pasjonatów motoryzacji, ale przede wszystkim pomoc osobom chorym i potrzebującym, w szczególności dzieciom. Wpisowe uczestników w całości przeznaczone będą na wsparcie Organizacji Pożytku Publicznego. Rajd rusza 31 maja br. z Oławy i potrwa do 2 czerwca. W każdym z czterech miast odbędzie się prezentacja pojazdów. Przed rokiem w rajdzie udział wzięły polskie pojazdy wyprodukowane w PRL i byłym bloku wschodnim do roku 1990. Rywalizacja polegała nie tylko na pokonaniu wyznaczonej trasy, ale przy okazji wykonywaniu każdego dnia określonych zadań. Jakie zadania będą przewidziane w Nysie? Na to musimy jeszcze poczekać. Organizatorzy na razie nie zdradzają szczegółów.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź