Start Aktualności Razem dla OSP Otmuchów – Piknik charytatywny na Greku

Razem dla OSP Otmuchów – Piknik charytatywny na Greku

przez Nysa Hot

22 kwietnia o godz. 14.00 w Otmuchowie odbędzie się impreza pn. „Razem dla OSP Otmuchów – Piknik charytatywny na Greku”. Wydarzenie organizowane przez właściciela Ośrodka Wypoczynkowego Grek, ma na celu wsparcie otmuchowskiej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. Środki pozyskane w ramach licytacji i kwesty, zostaną przekazane na zakup wyposażenia niezbędnego przy akcjach ratowniczo-gaśniczych oraz podczas likwidacji miejscowych zagrożeń.

Przybyli goście będą mogli zobaczyć pokazy strażackie, wziąć udział w licytacjach, skosztować przysmaków serwowanych przez restaurację na Greku oraz obejrzeć zabytkowe pojazdy. Dla dzieci przewidziano watę cukrową, a także dmuchańce.

Choć piknik rozpocznie się o godz. 14.00, atrakcje związane z imprezą będą miały miejsce już od godz. 8.00 – mowa o zawodach wędkarskich o puchar firmy „RELAX”, z których wpisowe w całości przekazane zostanie na strażaków ochotników.

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Burmistrza Miasta i Gminy Otmuchów. Ponadto władze miasta zapewniły bezpłatny transport, który będzie funkcjonował w godzinach pikniku. Przystanek busa zlokalizowany będzie przy ratuszu w Otmuchowie.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wsparciem rzeczowym, bądź finansowym charytatywnej akcji dla OSP w Otmuchowie, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z organizatorem wydarzenia – Damian Płaczek tel. 691 597 940.

Pomóżmy pomagać!

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź