Start Aktualności Reality show nad Jeziorem Nyskim!

Reality show nad Jeziorem Nyskim!

przez Nysa Hot

Tego w Nysie jeszcze nie było! Nad naszym jeziorem będzie kręcone telewizyjne reality show. Program ma być formą promocji nie tylko Jeziora Nyskiego, ale też samej Nysy. 

– Program będzie nagrywamy na terenie naszego ośrodka. Ekipa filmowa pojawi się już jesienią. Być może zachęcimy naszych mieszkańców, żeby również się pojawili. Bo jednym z pomysłów jest, aby to właśnie nysanie wzięli udział w tym programie – mówi Łukasz Bogdanowski z Ośrodka Rekreacji AKWA Marina w Skorochowie.

Na razie nie znamy szczegółów produkcji. Wiadomo, że realizacja programu ma być połączona z rozbudową infrastruktury nad Jeziorem Nyskim. Przypomnijmy, że AKWA planuje budowę 40 nowoczesnych domków wypoczynkowych w Skorochowie. Na dodatek mają to być domki całoroczne.

Programy typu reality show święciły w Polsce największy triumf na początku obecnego wieku. Perypetie uczestników „Big Brothera” w TVN, a potem „Dwóch Światów” czy „Baru” w Polsacie śledziły miliony widzów. Później na jakiś czas reality show nie zajmowały już czołowych pozycji w ramówkach stacji telewizyjnych. Ostatnio jednak triumfalnie powróciły, m.in. za sprawą nowej edycji wspomnianego już „Big Brothera”.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź