Start Aktualności Rekord nyskiej WOŚP pobity!

Rekord nyskiej WOŚP pobity!

przez Nysa Hot

Wczoraj odbył się 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na ulice nyskich miast ruszyło ponad 50 wolontariuszy. 

Epicentrum wydarzeń była galeria DEKADA, gdzie mieliśmy m.in. emocjonujące licytacje i występy artystyczne. Dużo działo się także nad Jeziorem Nyskim (m.in. morsowanie, saunowanie i bieg „Policz się z cukrzycą”) na obiektach Agencji Rozwoju Nysy (kryta pływalnia i lodowisko przeżywały oblężenie) czy w miejskiej bibliotece.

Równo o północy skończyliśmy liczyć puszki. Wiemy, że czekacie na wynik, możemy Wam przekazać NAJWAŻNIEJSZĄ wiadomość. Pobiliśmy kolejny rekord. TAK, na ten moment, zliczając wyłącznie PUSZKI FIRMOWE I PUSZKI WOLONTARIUSZY, ESKARBONKĘ SZTABOWĄ bez Aukcji Allegro – 135 000 zł – informuje nyski sztab WOŚP.

Rekord padł także w skali kraju. Zebrano ponad 175 milionów złotych! Ostateczną sumę, która zostanie przeznaczona na zakup sprzętu medycznego na oddziałach pulmonologicznych, poznamy wkrótce.

Foto: WOŚP Nysa/Facebook

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź