Start Aktualności Rekordowe zainteresowanie Targami Pracy

Rekordowe zainteresowanie Targami Pracy

przez Nysa Hot

HALA NYSA po raz kolejny dobrze sprawdziła się w roli gospodarza dużej imprezy. Nyski pośredniak liczy, że po targach pracy, kilkuprocentowe bezrobocie jeszcze bardziej się skurczy.

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie wraz z Opolską Wojewódzką Komendą OHP i Agencją Rozwoju Nysy zorganizował największe w regionie Targi Pracy i Edukacji Partner 2024. Wydarzenie odbyło się 12 kwietnia 2024 roku w Hali Nysa.

Targi Pracy i Edukacji PARTNER 2024 zakończyły się sukcesem przyciągając tłumy poszukujących pracy oraz młodzieży zainteresowanej rozwojem edukacyjnym.

Na Targach Pracy i Edukacji „PARTNER 2024” uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z setkami ofert pracy, staży i praktyk, poznania aktualnego zapotrzebowania na pracowników w powiecie i okolicy, a także skorzystania z bogatej oferty edukacyjnej prezentowanej przez szkoły ponadpodstawowe, policealne i uczelnie wyższe.

Dodatkowo, istniała możliwość złożenia CV u wielu pracodawców jednocześnie oraz skonsultowania dokumentów aplikacyjnych z profesjonalistą w specjalnej strefie.

Uroczystego otwarcia Targów dokonali: Andrzej Kruczkiewicz, Starosta Nyski, Tomasz Wróbel, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy oraz Wiesława Skoczylas – Wojewódzki Komendant OHP w Opolu. Całe wydarzenie cechowała pozytywna atmosfera sprzyjająca nawiązywaniu kontaktów zawodowych i zdobywaniu cennych wskazówek dotyczących kariery.

Dziękujemy wszystkim za udział w Targach i mamy nadzieję, że tegoroczne wydarzenie przyczyni się do osiągnięcia zawodowych celów odwiedzających. Do zobaczenia na kolejnych targach – powiedział Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie Tomasz Wróbel.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź