Start Aktualności Rekrutacja ZIMA 2022 trwa!

Rekrutacja ZIMA 2022 trwa!

Szkoła Policealna MEDYK oraz Medyczna Szkoła Policealna w Nysie zapraszają

przez Nysa Hot
To już ostatni moment, aby zapisać się na wybrany kierunek do dwóch szkół o profilu medycznym przy ul. Kościuszki w Nysie (dawne Gim. 3). Nauka jest całkowicie bezpłatna, a zapisy na nowy semestr trwają do 19 lutego br.

Kierunki medyczne na topie

Profesjonalna kadra, świetnie wyposażone pracownie oraz nauka w kameralnych grupach – to tylko niektóre atuty „Medyka’. Szkoła Policealna MEDYK oraz Medyczna Szkoła Policealna w Nysie gwarantują kształcenie na dobrym poziomie w zawodach, które cały czas zyskują na znaczeniu. Mowa nie tylko o pandemii koronawirusa, ale przede wszystkim o rozbudowie systemu opieki nad osobami starszymi w dobie starzejącego się społeczeństwa.
Do zawodów jak np. opiekun medyczny, czy terapeuta zajęciowy uczniów przygotują osoby, które na co dzień pracują w specjalistycznych placówkach medycznych na terenie Opolszczyzny i Dolnego Śląska. Tu wiedza poparta jest olbrzymim doświadczeniem.

Przy zapisie wymagane jest wykształcenie średnie (bez matury). W szkołach nie ma wpisowego i czesnego.
Jak zapisać się na wybrany kierunek bez wychodzenia z domu?
✅ 2. Pobierz kwestionariusz osobowy
✅ 3. Wypełnij i odeślij kwestionariusz na adres nysa@medyk.szkola.pl
✅ 4. Gotowe❗️
Przyjdź, zadzwoń, napisz
——————
SZKOŁA POLICEALNA MEDYK W NYSIE
MEDYCZNA SZKOŁA POLICEALNA W NYSIE
Nysa ul. Kościuszki 10
I piętro, prawe skrzydło
tel. 531604502
nysa@medyk.szkola.pl
Absolwenci szkoły po zdaniu egzaminu państwowego otrzymują dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe i certyfikat w języku, angielskim (Europass) honorowany przez pracodawców w krajach Unii Europejskiej.Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź