Start Aktualności Rizler wraca na stare śmieci

Rizler wraca na stare śmieci

przez Nysa Hot

Zdzisław Rizler ponownie za sterami spółki Ekom. Nowego prezesa powołano na stanowisko w poniedziałek.

Dla 73-letniego Rizlera to powrót na fotel prezesa spółki po 5 latach przerwy. Nominacja z rąk Burmistrza Nysy nie spodobała się wszystkim członkom rady nadzorczej firmy. Po zmianach w jej składzie, dopiero za trzecim razem wybrano właśnie Rizlera. To kolejna zmiana na gorącym stołku w Ekomie w ostatnim czasie. Poprzednio firmą zarządzali Jerzy Hajduga oraz Damian Nowakowski. Nowy prezes urzędowanie zacznie zapewne od sprawdzenia kondycji spółki, zastałej po poprzednikach. W tym roku nyski EKOM przegrał przetarg na sprzątanie ulic w Nysie. Przez 3 kolejne lata zadanie to będzie wykonywać firma z Opola.

Wcześniejsza praca prezesa zdaje się dawać stabilizację na kolejne lata. Rizler przez wiele lat uważany był za jednego z najlepszych prezesów spółek miejskich w naszym mieście i miał zaufanie kolejnych burmistrzów miasta. Niedługo postaramy się o obszerny wywiad na łamach NysaHot.

fot. UM w Nysie

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź