Start Aktualności Robili zdjęcia na… dachu świątecznej Nyski

Robili zdjęcia na… dachu świątecznej Nyski

przez Nysa Hot

Wielokrotnie na naszym portalu zachęcaliśmy do robienia sobie pamiątkowych zdjęć z nyskimi iluminacjami. Okazuje się jednak, że dla niektórych standardowa fotka to za mało. Oni chcą osiągnąć sam szczyt… pytanie tylko – szczyt czego? Odpowiedź pozostawiamy naszym Czytelnikom. 

-Około 1.20 w nocy 11 stycznia 2021r. operator monitoringu miejskiego zauważył grupę młodych osób robiącą sobie zdjęcia przy “Nysce” – ozdobie świątecznej stojącej w Rynku w Nysie. Aby zrobić zdjęcie jeden z młodych mężczyzn wspiął się na dach ozdoby. Jest to już kolejny przypadek uchwycony kamerami monitoringu miejskiego, podczas którego osoby zamiast podziwiać ozdoby świąteczne, to wchodzą na nie, niszcząc je bezmyślnie. – informuje Straż Miejska w Nysie.

Sprawa została już przekazana Policji. Na szczęście obyło się bez większych zniszczeń. Te zostały już naprawione przez spółkę EKOM. Iluminacje będą upiększać nasze miasto do końca stycznia.

Foto: Straż Miejska w Nysie/Facebook

0 komentarz
0

Powiązane artykuły

Skomentuj

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź