Start Aktualności Robotrons: Niepokonani Aniołowie Galaktyki

Robotrons: Niepokonani Aniołowie Galaktyki

Nieustraszeni i Wszechmocni Aniołowie Galaktyki

przez Nysa Hot

Chcecie zajrzeć w przyszłość? Jesteście gotowi przemierzyć wszechświat? Jeśli tak, to widowisko „Niepokonani Aniołowie Galaktyki” jest właśnie dla Was. Interaktywne show dla całej rodziny „Robotrons” dotrze do Nysy 9 grudnia br. o godz. 13:00. Wydarzenie zobaczymy w Nyskim Domu Kultury.

Chcesz podróżować po galaktyce, stać się członkiem drużyny astronautów i wypełnić niemożliwą do realizacji misję? Zapraszamy na pokład! Przed nami fascynująca wyprawa promem kosmicznym, prowadzonym przez kapitan Alkionę i jej pomocnika androida Williego.
Razem zrealizujemy tajną misję, odwiedzimy różne planety i poznamy ich mieszkańców. Dowiemy się, jak zbudowany jest Wszechświat i weźmiemy udział w rozwiązaniu kosmicznych zagadek.
Przekonaj się, jak zaciera się granica między rzeczywistością i fantazją, a Stalowi Transformersi Giganci stają się Twoimi przyjaciółmi! Myśl, decyduj i działaj! Tylko odwaga, poświęcenie i prawdziwa przyjaźń mogą uratować naszą galaktykę przed zagładą!

Niepokonani Aniołowie Galaktyki – technologiczne widowisko nowego formatu, spektakl dla całej rodziny.
 mierzący 2, 5 m Transformersi Giganci
 interaktywno-edukacyjna koncepcja scenariusza
 projekcja video
 pokaz laserowy i świetlny
 efekty dźwiękowe
 interaktywne dekoracje, przenoszące wprost do kabiny statku kosmicznego

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź