Start Hot Rodzinny park rozrywki w Nysie coraz bliżej!

Rodzinny park rozrywki w Nysie coraz bliżej!

przez Nysa Hot

W trakcie programu „Gość Tygodnia Nysa Hot” zapytaliśmy Burmistrza Nysy Kordiana Kolbiarza o plany związane z budową rodzinnego parku rozrywki w naszym mieście. Włodarz miasta zapewnił, że takie miejsce powstanie. Co ciekawe, będzie mieć dwie lokalizacje. 

– Dokumentacja na 3/4 tego parku jest już gotowa. Dokończenie będzie w ciągu najbliższych tygodni. Potem będziemy chcieli zdobyć zewnętrzne środki na tę inwestycję. To będzie miejsce głównie rekreacji. Park zostanie ulokowany tuż za kąpieliskiem Frajda i naprzeciwko kąpieliska. Będą dwa elementy tego parku – mówi Kordian Kolbiarz, burmistrz Nysy.

– Będzie można tam skorzystać z parku linowego, całorocznego lodowiska, zwiedzić bardzo ładne zakątki naszego miasta z pomnikami przyrody, które są niespotykane w innych miejscach w kraju. Park ma być miejscem naszej aktywności fizycznej, by odpocząć od ekranów smartfonów czy tabletów – dodaje Kolbiarz.

Rodzinny Park Rozrywki ma być obiektem dla całych rodzin, gdzie będzie można przyjemnie spędzić czas. Wkrótce mamy poznać więcej szczegółów dotyczących inwestycji.

Foto ilustracyjne: Pixabay

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź