Start Aktualności Rośnie popyt na produkty lokalne

Rośnie popyt na produkty lokalne

przez Nysa Hot

Jak promować swoje wyroby? Dobry przykład to dbanie o stały rozwój marki i certyfikowanie produktów. Nowe wyroby (i nie tylko!) otrzymały lokalny certyfikat zaufania, bo tak można już nazywać certyfikat Nyskiego Księstwa Jezior i Gór.

Rodzina produktów lokalnych z czerwonym logiem NKJiG stale się powiększa, co plasuje ją wśród najliczniejszych w naszym kraju. Podczas ostatniego spotkania członków Lokalnej Grupy Działania nie tylko przyznano nowe certyfikaty, ale rozmawiano także o sposobach na wzmacnianie tego potencjału. W ramach corocznych warsztatów refleksyjnych mowa była m.in. o alokacji dodatkowych środków przyznanych stowarzyszeniu na nabory. W ramach dodatkowej puli Nyskie Księstwo Jezior i Gór będzie mogło rozdysponować dodatkowo 1 000 000,00 zł, co pewnością może pomóc w promocji produktów lokalnych również poza granicami kraju.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź